13671.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Sienkievic Henrik: A szeretet rabja. Bp., 1907, Magyar Kereskedelmi Közlönyv Hirlap- és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel.