Tormay Cécile: A régi ház. Regény. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Budapest, 1920, Singer és Wolfner, 192 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.