Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1413247
276
Aknay János (1949-): Jézus bevonulása. Szitanyomat, papír, jelzett, 32×46 cm 1415162
10001
276
Aknay János (1949-): Angyall. Computer print 30/30, papír, jelzett, 16×16 cm 1390948
10002
276
Andor Loránd (1906-1966): Bányászok. Linó, papír, jelzés nélkül, 8,5×5,5 cm
1387890
10003
276
Andor Loránd (1906-1966):Gémeskút. Linó, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
1305225
10004
276
600
Andruskó Károly (1915-2008): Harang. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 23×14 cm 1306131
10005
276
1316067
10006
276
1409077
10007
276
Antal Károly (1909-1994): 9 db grafika, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, különböző méretben
1409808
10008
276
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kilátás a tegerre. Rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm 1365605
10009
276
Ámos Imre (1907-1944): Vázlatlap. Kőbányai János:Szolnoki vázlatfüzet. Reprint nyomat, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 1360253
10010
276
Balla jelzéssel: Faluhatár. Olaj, falemez, 45×61 cm 1410499
10011
276
Barczi Pál (1933-2003): Tokaj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF