Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 36

Sopron és Sopronvármegye ismertetője 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, címeres, dombornoymott vászonkötésben, jó állapotban.
12418.

Rufpreis:
8 000 HUF
12419.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék. (1924-1938) /Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVIII./ Szerk.: Fábián Sándor dr. Bp., 1939. Magyar Városok Monográfiája. 595 l., 122 l. (személyi adattár), 15 t. (fényképek). Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói, kissé megviselt vászonkötésben
12420.

Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék. (1924-1938) /Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVIII./ Szerk.: Fábián Sándor dr.
Bp., 1939. Magyar Városok Monográfiája. 595 l., 122 l. (személyi adattár), 15 t. (fényképek). Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói, kissé megviselt vászonkötésben

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Des zwar verunruhigten doch dabey allarten Teutschlandes Vierdter Theil. Oder Kurze und warhaffte Vorstellung alles desjenigen/ was zwischen denen Hohen Herren Alliirten eines und denen Franzosen andern Theils/ vom April-Monat des 1690sten Jahrs bis zu Ende/ sich so wol in Ober- als Nieder- Teutschland und Savoyen merck-würdiges zugetragen/wie übel die Franzosen allenthalben gehauset... Engeland, Schott- und Irrland gehandelt zu finden Frankfurt u. Leipzig, 1691. Christoph Riegel. 5 rézmetszettel. Ebből 4 városkép (1 hiányos, egy szakadt, de javítható) Egészbőr kötésben / With 5 etchings. 4 town-views. (1 missing parts, 1 faulty). In full leather binding
12421.

Des zwar verunruhigten doch dabey allarten Teutschlandes Vierdter Theil. Oder Kurze und warhaffte Vorstellung alles desjenigen/ was zwischen denen Hohen Herren Alliirten eines und denen Franzosen andern Theils/ vom April-Monat des 1690sten Jahrs bis zu Ende/ sich so wol in Ober- als Nieder- Teutschland und Savoyen merck-würdiges zugetragen/wie übel die Franzosen allenthalben gehauset...
Engeland, Schott- und Irrland gehandelt zu finden
Frankfurt u. Leipzig, 1691. Christoph Riegel. 5 rézmetszettel. Ebből 4 városkép (1 hiányos, egy szakadt, de javítható) Egészbőr kötésben /
With 5 etchings. 4 town-views. (1 missing parts, 1 faulty). In full leather binding

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Gsell Fells, [Theodor]: Italien in sechzig Tagen. 1-2. köt. Leipzig - Wien, 1908, Bibliographisches Institut (Meyers Reisebücher). A két kötet egybekötve, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12422.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lampugnanis Reiseführer: Venedig und die Lagune. Milan, 1910. - Velence utikönyv sok képpel és térképpel / with many maps and illustrations
12423.

Lampugnani's Reiseführer: Venedig und die Lagune. Milan, 1910. - Velence utikönyv sok képpel és térképpel / with many maps and illustrations

Rufpreis:
800 HUF
Rabl, Josef: Illustrierter Führer an der nördlichen Adria. Wien - Leipzig, 1907, Hartlebens Verlag. Kicsit laza papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12424.

Rufpreis:
800 HUF
Frank, Josef: Vadnyugat úttörői. 19 képpel, 2 térképpel. Bp., [1941], Athenaeum (Ismeretlen világok). Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12425.

Rufpreis:
1 400 HUF
Gross Arnold: Gross Arnold. Szerk.: Nagy Ádám. [Szeged], [1997], Szegedi ReProStudio Kft. A szerző eredeti aláírásával, 483. sorszámozott példány. Díszített vászonkötésben, jó állapotban.
12426.

Rufpreis:
6 000 HUF
Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben
12427.

Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig.
Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben

Rufpreis:
2 000 HUF
12428.

Rufpreis:
1 000 HUF
12429.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF