8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Sopron és Sopronvármegye ismertetője 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, címeres, dombornoymott vászonkötésben, jó állapotban.