Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 36

Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Számos illusztrációval. Félvászon kötésben
12442.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zadravecz István(szerk.): Szentföld. Első kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, jó állapotban.
12443.

Rufpreis:
1 000 HUF
12444.

Rufpreis:
1 400 HUF
12445.

Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader.
Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.

Rufpreis:
3 000 HUF
Baedeker, Karl: London nebst Ausflügen durch England, Wales und Schottland, sowie Reiserouten vom Continent nach England. Leipzig, 1884, Verlag von Karl Baedeker. Kicsit kopott és foltos aranyozott vászonkötésben.
12446.

Rufpreis:
1 000 HUF
Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Leipzig, 1913, Verlag von Karl Baedeker. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12447.

Rufpreis:
1 000 HUF
Baedeker, Karl: Paris nebst einigen Routen durch das Nördliche Frankreich. Leipzig, 1912, Verlag von Karl Baedeker. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12448.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Riviera. Italienische und Französische Riviera von Livorno bis Cannes. Leipzig, 1908, Bibliographisches Institut (Meyers Reisebücher). Több helyütt tulajdonbélyegzővel. Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
12449.

Rufpreis:
1 000 HUF
12450.

Moore, (Thomas): Egy irlandus’ útazása az igaz vallás’ felkeresése végett. Irland népe’ ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I. füzet.
Nagy Váradon, 1836. Tichy János. 294p.; Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félvászon kötésben.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Bp., [1903], Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12451.

Rufpreis:
2 000 HUF
3 db földrajzi témájú könyv: Világatlasz. Bp., 1959, Kartográfiai Vállalat. Kicsit kopott vászonkötésben, keménypapír védőborítóban, jó állapotban.; Földrajzi zseblexikon. Szerk.: Koch Ferenc, Petres László. Bp., 1955, Művelt Nép. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.; Földünk országai. Szerk.: D. Gergely Anikó. Bp., 1975, Kossuth Könyvkiadó. A gerince és a hátsó borítója hiányzik.
12452.

Rufpreis:
1 600 HUF
12453.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF