Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig.
Bp., 1902. Magy. Keresk. K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/218/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Reisen-Stadte~200019/Falk-Zsigmond-Budapesttol-San-Franciscoig-3Cbr3EBp-1902-Magy-Keresk-Kozlony-196-p-Kifakul~II897310
897310
12427
218
Books: Travelling, cities
Beschreibung: Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig.
Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben
: vörös_iván