Antik Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355188
13236
500
Antique
3358179
13237
500
Antique
Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm
3359571
13238
500
Antique
Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
3330691
13239
500
Antique
Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm
3331854
13240
500
Antique
2975413
13241
500
24000
Antique
3317886
13242
500
42000
Antique
cca 1885/1895 Karl Rudolf Ditmar olajlámpa, figurális-, növényi- és tengeri tematikájú díszítésekkel, búrával, jelzett, egyik figura kissé laza, lámpatest m: 49 cm
3391910
13243
500
Antique
3360251
13244
500
Antique
Lovaglópálca ezüst (Ag) fejjel, bőr, fa, jelzett, h: 74 cm
3360252
13245
500
Antique
Lovaglópálca ezüst (Ag) fogóval, jelzett, h: 84 cm 3360246
13246
500
3400
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x39 cm
3402057
13247
500
15000
Antique
cca 19. sz. vége Jézus és Mária porcelánkép kőberakásos támasztható réz keretben, 8x6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF