cca 19. sz. vége Jézus és Mária porcelánkép kőberakásos támasztható ré... https://www.darabanth.com/de/500-Fernauktion/500.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500004/cca-19-sz-vege-Jezus-es-Maria-porcelankep-koberakasos-tamaszthato-rez-keretben-8x6-cm~II3402057
3402057
13247
500
15000
Antique
Rufpreis:
15 000 HUF 40,65 EUR , 46,88 USD
Beschreibung: cca 19. sz. vége Jézus és Mária porcelánkép kőberakásos támasztható réz keretben, 8x6 cm
: nagy_andras