Antik Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3137660
13212
500
Antique
Keleti állat mintás mokett, fali szőnyeg, 155x280 cm
3089521
13213
500
Antique
3116872
13214
500
32000
Antique
3118501
13215
500
Antique
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm 3120953
13216
500
Antique
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm
3248302
13217
500
Antique
cca 1900-1920 WMF 4 részes pipázó szett tálcán, gyertyatartó sérült, jelzett d: 31 cm
3369042
13218
500
30000
Antique
3369047
13219
500
30000
Antique
Kézzel készült perzsa szőnyeg, kopással, sérüléssel, 290x190 cm
3367999
13220
500
Antique
Szecessziós bronz falikar, gyertyái sérültek, m: 39 cm 3372994
13221
500
5500
Antique
Kaviáros készlet. Rózsás nyéllel. eredeti dobozában, fém 20 cm + egy süteményes lapát
3370406
13222
500
Antique
cca 1930 Gebrüder Bing Nürnberg teás kanna, borszesz melegítővel, fa fogóval, jelzett, sérüléssel, m: 19 cm
3370262
13223
500
13000
Antique
Szecessziós stílusú réz asztali lámpa, gyöngyfűzött díszítésű tejüveg búrával, búrán lepattanással, állítható magasságú, m: 49 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF