https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 153

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Keleti réz tubákos fiola, klf kő berakásokkal, m: 6 cm
1
13337.

Keleti réz tubákos fiola, klf kő berakásokkal, m: 6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Percz János (1920-2000): Karék. Jelzés nélkül, benne gravírozással, d: 7 cm
1
13338.

Percz János (1920-2000): Karék. Jelzés nélkül, benne gravírozással, d: 7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bécsi bronz macska figura, h: 6 cm
1
13339.

Bécsi bronz macska figura, h: 6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
12
 
Antik ezüst (Ag) kínai ünnepi fiúsapka [Tiger hat] dísz. cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, Shou Lao figurája, m: 5,5 cm, nettó: 18g /// A kínai hagyomány szerint a kínai fiúgyermekek az 5 éves korukra rendezett ünnepségen egy Tiger hat nevű sapkát kaptak, mely a rávarrt szimbólumokkal a gonosz erők elűzésére és az életerő, szerencse bevonzására volt hivatott. Egy ilyen sapka egyik dísze a jelen aukción szereplő Shou Lao figura.
1
13340.

Antik ezüst (Ag) kínai ünnepi fiúsapka [Tiger hat] dísz. cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, Shou Lao figurája, m: 5,5 cm, nettó: 18g /// A kínai hagyomány szerint a kínai fiúgyermekek az 5 éves korukra rendezett ünnepségen egy Tiger hat nevű sapkát kaptak, mely a rávarrt szimbólumokkal a gonosz erők elűzésére és az életerő, szerencse bevonzására volt hivatott. Egy ilyen sapka egyik dísze a jelen aukción szereplő Shou Lao figura.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bécsi bronz birkacsoport figura, h: 6 cm
1
13341.

Bécsi bronz birkacsoport figura, h: 6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
9
 
XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm.
1
13342.

XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik púderes doboz, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, kopott, 8x5,5x0,6 cm
1
13343.

Antik púderes doboz, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, kopott, 8x5,5x0,6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pudrié szüreti jelenettel, domborműves díszítéssel, ezüstözött fém, jó állapotban 8 cm
1
13344.

Pudrié szüreti jelenettel, domborműves díszítéssel, ezüstözött fém, jó állapotban 8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst vermeil zománc kanál Brüxelles expo 1958. 11,23 g
1
13345.

Ezüst vermeil zománc kanál Brüxelles expo 1958. 11,23 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse