Antik Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3360242
13312
500
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női ruha díszsáv, jó állapotban,. h: 80 cm
3360245
13313
500
3200
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 150 cm
2723860
13314
500
Antique
2723856
13315
500
Antique
3393567
13316
500
Antique
cca 1945-1949 Iskolai sapka, diáksapka, "JÁG" (Jedlik Ányos Gimnázium) zománcozott sapkajelvénnyel, belül varrott monogrammal, megkímélt állapotban, a jelvényen kis zománchibákkal 3391918
13317
500
Antique
Antik úti ikon, ezüstözött réz okláddal. Üvegezett későbbi fa keretben 7x7 cm / 14x14 cm 3374833
13318
500
3200
Antique
J. Wejtruba színházi távcső, sérült tokban, 11,5x10 cm
3202802
13319
500
Antique
3361104
13320
500
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 100 cm
3361113
13321
500
3200
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x35 cm 3406733
13323
500
Antique
Czóbel Marianna:Páva tűzzománc kép bőr keretben. Jelzett Külső méret 13x27 cm 3406731
13324
500
Antique
Czóbel Marianna:Páva tűzzománc kép bőr keretben. Jelzett Külső méret 13x27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF