Antik

Zahl der Lose: 153

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női ruha díszsáv, jó állapotban,. h: 80 cm
13312.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 150 cm
13313.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

13 db emlékkanál, fém.
13314.

13 db emlékkanál, fém.

Rufpreis:
10 000 HUF

11 db emlékkanál, fém.
13315.

11 db emlékkanál, fém.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1945-1949 Iskolai sapka, diáksapka, "JÁG" (Jedlik Ányos Gimnázium) zománcozott sapkajelvénnyel, belül varrott monogrammal, megkímélt állapotban, a jelvényen kis zománchibákkal
13316.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik úti ikon, ezüstözött réz okláddal. Üvegezett későbbi fa keretben 7x7 cm / 14x14 cm
13317.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

J. Wejtruba színházi távcső, sérült tokban, 11,5x10 cm
13318.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

13319.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 100 cm
13320.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x35 cm
13321.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Czóbel Marianna:Páva tűzzománc kép bőr keretben. Jelzett Külső méret 13x27 cm
13323.

Rufpreis:
6 000 HUF

13324.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF