Antik

Zahl der Lose: 153

13297.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm
13298.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Hegedűs 2 László (1950-), 3 db művészlemez: Harmonia Caelestis A, B és és Befejezetlen szinfónia (2007). Szerigráfia, bakelit. Jelzett. Különnyomat az Ökotárs Alapítvány aukciójára. d: 30 cm. Karton tokban.
13301.

Hegedűs 2 László (1950-), 3 db művészlemez: Harmonia Caelestis A, B és
és Befejezetlen szinfónia (2007). Szerigráfia, bakelit. Jelzett. Különnyomat az Ökotárs Alapítvány aukciójára. d: 30 cm. Karton tokban.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Gótikus kályhacsempe plasztikus nőalakkal, Mázas cserép, első oldala hibátlan 31x49 cm
13302.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1940 Continental 340 írógép, magyar billentyűzettel, saját dobozában, kulccsal, korának megfelelő, kissé kopottas állapotban / Continental 340 vintage typewriter in original case, with slight wear
13304.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1930 Fekete márvány íróasztali szett, pecsétnyomóval, tapperrel, levélbontóval, kalamárison fém turul szoborral, 1-1 rész ragasztandó, porcelán tégelyekkel, h: 38 cm alatt
13305.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Urnaváza, alpakka. 25 cm
13306.

Urnaváza, alpakka. 25 cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Pakisztáni Bokhara nagy méretű gyapjú szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 285x185 cm
13307.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Pakisztáni Bokhara gyapjú nagy méretű szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 121x183 cm
13308.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

A Szentkorona kicsinyített mása ezüst (Ag), arany bevonattal. dobozában. tanúsítvánnyal 24g. 4 cm
13309.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

WMF szecessziós gyufatartó, jelzett, ezüstözött réz, 12,5x8 cm
13310.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát szoknya alsó díszsáv, 20x49 cm
13311.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF