Antik

Zahl der Lose: 153

Fali pipatórium. cca 19. sz. vége, pácolt keményfa, kis sérüléssel, 41x63 cm
13248.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Járási Ildikó (1953-): Királynő. Tűzzománc, jelzett, fa keretben, 30x15 cm
13249.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Női alak. Jelzett tűzzománc kép, fa keretben, 18x15 cm
13250.

Rufpreis:
12 000 HUF

Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzett, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben.
13251.

Rufpreis:
10 000 HUF

13252.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Okimono. Japán, cca 20. sz., kicsit laza és kis sérüléssel, 7x7 cm
13253.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13254.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Nagyméretű márvány asztali feszület, kétrészes, jó állapotban, m: 51 cm
13255.

Rufpreis:
8 000 HUF

Faragott fa angyal figura, m: 21 cm
13256.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mária a kis Jézussal, esztergált fa dombormű, 20x15 cm
13257.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szecessziós nagyító faragott fa keretben, h: 22 cm
13258.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Czóbel Marianna tűzzománc kép bőr keretben. jelzett Külső méret 30x17 cm
13259.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF