https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 153

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1910, Nőalakkal és puttó figurával díszített levéltartó / ékszertartó, öble nád- és halfigurákkal díszített, jelzés nélkül, ón, 33x25x17 cm
1
13224.

cca 1910, Nőalakkal és puttó figurával díszített levéltartó / ékszertartó, öble nád- és halfigurákkal díszített, jelzés nélkül, ón, 33x25x17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db tálaló kanál és villa 25 cm
1
13225.

2 db tálaló kanál és villa 25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ón tál. 1789, német, jelzett, kopással, d: 22,5 cm
1
13226.

Ón tál. 1789, német, jelzett, kopással, d: 22,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ón tál. 1733, német, jelzett, kopással, d: 24,5 cm
1
13227.

Ón tál. 1733, német, jelzett, kopással, d: 24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1705 Hatalmas ón tál. 1705-ös datálással, jelzett, feltehetően Bajorország, L.A. mesterjeggyel, felületi sérülésekkel, restaurálással, d: 51 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
13228.

1705 Hatalmas ón tál. 1705-ös datálással, jelzett, feltehetően Bajorország, L.A. mesterjeggyel, felületi sérülésekkel, restaurálással, d: 51 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik fém teázó készlet, ezüstözött, hőálló üvegbetétes fém szerelékes pohárral, egyik pohár pótolt, tálcán jelzéssel. Tálca 39x30x27 cm, kanna m: 23 cm, poharak m: 9-10,5 cm
1
13229.

Antik fém teázó készlet, ezüstözött, hőálló üvegbetétes fém szerelékes pohárral, egyik pohár pótolt, tálcán jelzéssel. Tálca 39x30x27 cm, kanna m: 23 cm, poharak m: 9-10,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Japán kagyló alakú lakkozott kínáló, festett madármintával, kopással, 26x31 cm
1
13230.

Japán kagyló alakú lakkozott kínáló, festett madármintával, kopással, 26x31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm.
1
13231.

Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bronz kandallóóra készlet asztali óra és két gyertyatartó párban. Óra szatír fejes felesütős, ingajáratos. szép zománc számlappal. Működő, jó állapotban. m: 45, 50 cm
1
13232.

Bronz kandallóóra készlet asztali óra és két gyertyatartó párban. Óra szatír fejes felesütős, ingajáratos. szép zománc számlappal. Működő, jó állapotban. m: 45, 50 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Buzás Árpád (1929-2013): Madár. Tűzzománc, rézlemez. Keretben. 9,5x9,5 cm
1
13233.

Buzás Árpád (1929-2013): Madár. Tűzzománc, rézlemez. Keretben. 9,5x9,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Split, kikötő, 1980 körül. Tűzzománc, rézlemez. Fakeretben. 31x26,5 cm
1
13234.

Split, kikötő, 1980 körül. Tűzzománc, rézlemez. Fakeretben. 31x26,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Buzás Árpád (1929-2013): Kompozíció aranyban. Tűzzománc, rézlemez. Keretben. 23x15 cm
1
13235.

Buzás Árpád (1929-2013): Kompozíció aranyban. Tűzzománc, rézlemez. Keretben. 23x15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse