Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

Blazovich-Kristó-Makk: Szent Istvántól Mohácsig. Források a középkori Magyarországról. Szegedi Középkortörténeti Könyvtár 6. Szeged, 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19377.

Rufpreis:
5 000 HUF

Thaly Kálmán: Dunántúli hadjárat 1707-ben. Hadtörténelmi tanúlmány. Eredeti, kézirati kútfőkből merítve írta - - . Bp., 1880, Tettey Nándor, VIII+228 p. Átkötött egészvászon-kötésben.
19378.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fejérpataky László: A királyi kancellária az Árpádok korában. Bp., 1885, M. T. Akadémia. Papírkötés, jó állapotban.
19379.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

[Podhradczky József (1795-1870)] Podhradczky, Josephus: Magistri Simonis de Kéza de originibus et gestis Hungarorum libri duo. Post binas Alexii Horányi Editiones Tertiam Ad Manuscriptorum, et Typis vulgatorum Codicum, atque Diplomatum fidem exactam. In Lucem emittit - -. Budae, 1833., Landerer Anna, XXIII+1+111p. Latin nyelven. Átkötött modern egészvászon-kötés, sérült, hiányos címlappal, egy lap sarkán hiánnyal (17/18.), a címlapon névbejegyzésekkel.
19380.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prokopy Imre: A revízió és Délmagyarország. Bp., 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, szép állapotban.
19381.

Rufpreis:
5 000 HUF

19382.

Rufpreis:
5 000 HUF

19383.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Dézsi Lajos: Báró Jósika Miklós (1794-1865). Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1916, Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, részben kissé hullámos lapokkal.
19384.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Balassa József: Kossuth Amerikában. 1851-1852. Bp., 1931, Gergely R. könyvkereskedése (Hungária-ny.), 124+(4) p.+ 8 t. Átkötött félvászon-kötésben.
19385.

Rufpreis:
5 000 HUF

Székely Oklevéltár. Szerk. Szabó Károly Kiadta a Magyar Történelmi Társulat Kolozsvári Bizottsága. II. kötet. 1520-1571. (Hét kötetben teljes, a további kötetek 1898-ig jelentek meg) Kolozsvártt, 1876. Demjén Imre (K. Papp Miklós ny.) [2] V, 248 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben
19386.

Rufpreis:
5 000 HUF

19387.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hérodotosz: A görög-perzsa háború. Fordította: Muraközi Gyula. Az utószót írta: Hegyi Dolores. A jegyzeteket Győry Hedvig és Hegyi Dolores írta. Sapientia Humana. Bp.,2000, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19388.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF