Székely Oklevéltár. Szerk. Szabó Károly Kiadta a Magyar Történelmi Társulat Kolozsvári Bizottsága. II. kötet. 1520-1571. (Hét kötetben teljes, a további kötetek 1898-ig jelentek meg) Kolozsvártt, 1876. Demjén Imre (K. Papp Miklós ny.) [2] V, 248 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben