Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

Everett Collection. Editor: Meryl Rodney. hn., 1998, Everett Collection. Fekete-fehér fotókkal tematikusan illusztrált. Kiadói papírkötés.
19719.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Martin Esslin: Au_Delá de L'Absurde. Traduit de l'anglais par Francoise Vernan. Paris,1970,Buchet/Chastel. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
19720.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szilágyi Enikő Parlando. Esszék, kritikák, versek. Essais, critiques, poémes. Bp., 2017, Fekete Sas. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és francia nyelven. Benne a 2. CD-vel. Az 1. CD hiányzik. Kiadói papírkötés.
19721.

Rufpreis:
2 800 HUF

Peter H. Feist: Pierre-Auguste Renoir. 1841-1919. Ein Traum von Harmonie. Köln, 1987, Benedikt Taschen. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
19722.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Offset és Játékkártya-ny. Több festőművész, köztük Bak Imre, Fehér László, Hencze Tamás, Keserü Ilona, Nádler István műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel.
19723.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kürti Emese (szerk.): Moholy-Nagy László. Új viszonylatok. Bp., 2011, Ludwig Múzeum Baráti Köre Egyesület. 62 p. Moholy-Nagy László fotóművészeti alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19724.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vonderlinn, J.: Statik für Hoch- und Tiefbautechniker. Ein Lehrbuch für den Unterricht an bautechnischen Lehranstalten sowie zum Selbstunterricht und Nachschlagen mit 194 Uebungsaufgaben und 486 Figuren nebst einem Anhang von Tabellen. Bremerhaven, [1905], L. v. Vangerow, XI+(1)+377+(7) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos.
19725.

Rufpreis:
2 400 HUF

1926 A Budapesten élő hódmezővásárhelyi művészek együttes és a vásárhelyi városházán rendezett kiállításának katalógusa. (Kallós Ede, Tornyai János, Endre Béla, Rudnay Gyula, stb ) 14p. vitéz Darvassy István szervezésében
19726.

Rufpreis:
3 000 HUF

19727.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ár&ás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés.
19728.

Rufpreis:
4 000 HUF

19729.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Norm Clark: Vintage Advertising Old Automobiles. Written, edited & compiled by - -. Melbourne, 2009, Mosaic Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőtokban. Számozatlan példány.
19730.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF