Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

Gerő András: Térerő. A Kossuth tér története. A szerző, Gerő András (1952-2023) Széchenyi-díjas történész által Magyar Bálint (1952-) politikus, és felesége Hodosán Róza (1952-) politikus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2008., ÚMK. Rendkívül gazdag képanyaggal, közte az ikonikussá vált Kossuth-téri kordonbontás fotójával is illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19647.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sík Csaba: A Vass-gyűjtemény / The Vass Collection. Bp., 1998, Art V Premier. 262p. Magyar és angol nyelven. Barcsay Jenő, Korniss Dezső, Bak Imre, Deim Pál, Konok Tamás, Fajó János, Maurer Dóra, Kassák Lajos, Nádler István, Halász Károly, Vilt Tibor és mások műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
19648.

Rufpreis:
5 000 HUF

19649.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kévés György: Építészet. Kapitalizmusból a kommunizmusba és vissza. (DEDIKÁLT). Bp., 2020, Építészet és Művészet Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Kévés György (1935- ), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, Ybl- és Kossuth-díjas építész és felesége, Földvári Éva építész által Szabó Ferenc (1931-2022) jezsuita szerzetes, teológus, költő részére DEDIKÁLT példány.
19650.

Rufpreis:
6 000 HUF

19651.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19652.

Rufpreis:
5 000 HUF

19653.

Rufpreis:
5 000 HUF

19654.

Rufpreis:
5 000 HUF

19655.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fábián Sándor: A világ szobrászainak lexikona. Bp., 2008, 892 p., Magyarkerámia Kft. Kiadói kartonált kötés, olvasatlan, jó állapotban.
19656.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t (színes miniaturákat ábrázoló táblák).+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés kissé foltos. Több mint 6000 miniaturista adataival. Német nyelven. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit spotty.
19657.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gáspár-Szala-Szikói (szerk.) Díszlet-jelmez 2007-2017, (Magyar szcenográfia II - Hungarian Stage Design) Bp., 2019 Kiadói vászonkötésben
19658.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF