Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

1914 Művészet XIII. évf. 3. sz. 1914. március. Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Pallas-ny., 93-144 p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
19707.

Rufpreis:
1 400 HUF

Josef Sudek. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Orosz Péter. Bp., 1989, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19708.

Rufpreis:
1 600 HUF

Adrian Wiszniewski. Walker Art Gallery Liverpool. Liverpool, 1987, National Museums & Galleries on Merseyside. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón címkenyommal.
19709.

Rufpreis:
1 600 HUF

Domanovszky György: Kántor Sándor. Kántor Sándor (1894-1989) Kossuth-díjas fazekasmester által DEDIKÁLT és ALÁÍRT! A népművészet mesterei 1. Bp., 1977, Népi iparművészeti Tanács . Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19710.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hegyi Lóránd (szerk.): Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. 58 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19711.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vattay Elemér / Fotók / Képzőművészeti gyűjtemény. (Kiállítási katalógus). Bp., 1993, Kassák Múzeum, 6 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült papírborítóban. + Vattay Elemér: Latinovits Zoltán, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm
19712.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kállai Ernő összegyűjtött írások 8. köt./ Ernő Kállai Gesammelte Werke 8. Band. Mednyánszky László. Cézanne és a XX. század konstruktív művészete. Picasso. Bp., 2003.,Argumentum - MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
19713.

Rufpreis:
1 400 HUF

Megyék Népművészeti KIállítása 1973 katalógus + Népi Iparművészet 1953-1973 Kiadói papírkötésben 2 katalógus.
19714.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pataky Dénesné: A Zsolnay kerámia. Múzeumi Füzetek. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya, 32 p. + 14 t. + Evropská fajáns Troja Castle 1993. Kiadói papírkötésben
19715.

Rufpreis:
2 000 HUF

Körmendi Géza: A tatai fazekasság története. Komárom megyi tanács VB 1965. Kiadói papírkötésben
19716.

Rufpreis:
1 800 HUF

Béres András: A debreceni cifra szűr. Bp., 1955. Népművelődési minisztérium Kiadói papírborítóval 94p. Képes illusztrációkkal
19717.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Somogyi Antal: Vallás és modern művészet. Szent István Könyvek 46. sz. Bp., 1927, Szent István-Társulat, 116 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
19718.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF