1914 Művészet XIII. évf. 3. sz. 1914. március. Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Pallas-ny., 93-144 p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
Adrian Wiszniewski. Walker Art Gallery Liverpool. Liverpool, 1987, National Museums & Galleries on Merseyside. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón címkenyommal.
Domanovszky György: Kántor Sándor. Kántor Sándor (1894-1989) Kossuth-díjas fazekasmester által DEDIKÁLT és ALÁÍRT! A népművészet mesterei 1. Bp., 1977, Népi iparművészeti Tanács . Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hegyi Lóránd (szerk.): Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. 58 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
Kállai Ernő összegyűjtött írások 8. köt./ Ernő Kállai Gesammelte Werke 8. Band. Mednyánszky László. Cézanne és a XX. század konstruktív művészete. Picasso. Bp., 2003.,Argumentum - MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Dr. Somogyi Antal: Vallás és modern művészet. Szent István Könyvek 46. sz. Bp., 1927, Szent István-Társulat, 116 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.