Brassai. (Kiállítási katalógus). Bp., 2000, Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, Brassai (eredeti nevén Halász Gyula) fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Walter Gebauer: Kunst - Handwerkliche Keramik. Leipzig, 1983, VEB Fachbuchverlag. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Csepei Tibor: A gitár évezredei. Képes gitártörténelem az ókortól napjainkig. (Számozott, aláírt). Bp., [1981], Budapesti Műgyűjtők és Műbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötés. Számozott (149./150), a szerző által aláírt példány.
Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1940, Officina, 33+(3) p.+ IV (színes) t.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, az elülső szennylap sérült, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Pánik Ping Pong 2. Bada Dada Táborunk retrospektív pánik kiállítása. Bevezető: Beke Zsófia. Bp., 2004, Studio 1900 Galéria. Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006) műveivel és róla készült fotókkal illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
2 db képzőművészeti katalógus: Somhegyi Zoltán (szerk.): Kortárs magángyűjtők 2010. Bp., é.n., Edge Communications. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt EfZámbó István, Wahorn András, Anna Margit, Szűcs Attila, Földi Péter műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés. + Somhegyi Zoltán (szerk.): Képzőművészet magyarországi közgyűjteményekben. Bp., 2010, Edge Communications. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Bortnyik Sándor, Aba-Novák Vilmos, Lakner László műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Maurer Dóra (szerk.): Osas-Műhely, Atelier Osas. Egy kis Amerika, A bit of America. Bp., 2009, Nyílt Struktúrák Művészeti Egyesület. 39+25 p. Magyar és angol nyelven Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Maurer Dóra, Nádler István, Molnár Vera, Konok Tamás műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Ősi László: Végtelen történet. (Kiállítási katalógus). Bp., 2010, Studio 1900 Galéria, 28 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borító minimálisan sérült.