Shanghai Hudec Architecture. Editor: Sarah Zhang. hn., én., Tongji University Press. Kínai és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Angyal Mária: Varga Mátyás díszlettervező. (DEDIKÁLT). Szeged, 1989, Szeged Megyei Városi Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, díszlet- és jelmeztervező, a Szegedi Nemzeti Színház örökös tagja által DEDIKÁLT példány (Dr. Szele Lajosnak).
Báthy Géza: A kerámiaművesség történetének rövid összefoglalása. Restaurátorképzés jegyzetei. Bp., 1989, Központi Múzeumi Igazgatóság, 36 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 520 példányban.
Kabdebo Gyula: Az építészet története. I. Ó-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára VII-VIII. Bp., 1907, Ifj. Nagel Ottó, 136 p. Gazdag szövegközi képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, részben szétváló fűzéssel.
Kabdebo Gyula: Az építészet története. III. Új-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára XI-XII. Bp., 1907, Ifj. Nagel Ottó, 161+(1) p. Gazdag szövegközi képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.