Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

1994 Territori del Sole. Artisti in viaggio nel salernitano tra il XVIII e XX secolo. + Territori del Sole. Il viaggio nouvi itinerari nel salernitano. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésekben.
19899.

Rufpreis:
2 400 HUF

Manessier. Paris, 1979, Centre National des Arts Plastiques. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19900.

Rufpreis:
2 000 HUF

19901.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kelényi, György: Rembrandt und die Bibel. Bp.,1990.,Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzött kemény-kötés.
19902.

Rufpreis:
1 400 HUF

Künstler-Monographien sorozat 4 kötete: Adolf Rosenberg: Antoine Watteau (XV.), Alfred Gotthold Meyer: Reinhold Begas (XX.), Franc Hermann Meißner: Tiepolo, Henry Tode: Correggio (XXX.) Bielefeld und Leipzig, 1896-1898, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, foltos, kopott borítókkal, egy kopott, kissé sérült kiadói kartontokban.
19903.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berühmte Kunststätten sorozat 2 kötete (No. 5., 10.): Rée, Paul Johannes: Nürnberg. Entwickelung seiner Kunst bis zum Ausgange des 18. Jahrhunderts. + Goetz, Walter: Ravenna. Leipzig-Berlin, 1900-1901, E. A. Seemann. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, kissé sérült borítókkal, néhány kissé foltos lappal.
19904.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. 2000. Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírköté
19905.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Péter Balázs (szerk.): Művészportálok. Budapest Galéria 1998 aug. 13 - szept. 13. A szerkesztő, Kovács Péter Balázs (1955-) által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT! Bp.,1998, Belvárosi Művészek Társasága. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt El Kazovszkij, Keserü Ilona, Pauer Gyula portréinak és műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált, terjedelmes katalógus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19906.

Rufpreis:
1 000 HUF

Matzon Ákos: Net. Bp., 2004, VUDAK. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
19907.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hegyi Lóránd: Fehér. Képek 2001-2004. Paintings 2001-2004. Ford.: Szöllősi Judit. Bp., 2005, KOGART. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész, Fehér László (1953-) Kossuth-díjas festőművész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Benne két Fehér László kiállítási meghívóval (2005 Fehér Képek 2001-2004, 2007 Fehér László Works 1975-2007, Ludwig Múzeum.) Kiadói papírkötés.
19908.

Rufpreis:
1 000 HUF

19909.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19910.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF