Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

Dorotheum árverési katalógus, antikvitások és bútorok témában, 2022, sh.
19971.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum árverési katalógus, kitüntetések témában, 2018
19972.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum árverési katalógus, pénzek és medálok témában, 2023
19973.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum árverési katalógus,jugendstil témában, 2019
19974.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum árverési katalógus, olajfestmények és akvarellek témában, 2019
19975.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nádor Judit: A csillagok tükre. Bp., 2002, Pirospont. Gazdag képanyaggal, Nádor Judit szitanyomatainak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19976.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, jó állapotban.
19977.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bodnár Éva: Markó. Id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés illusztrált papír védőborítóval.
19978.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 106 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
19979.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bernáth Mária: Szinyei Merse Pál. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval..
19980.

Rufpreis:
1 200 HUF

Székely Aladár: Írók és művészek. - - fényképei. Ady Endre és Ignotus előszavával. Első sorozat. (Unicus). (Bp., 1915, "Jókai" és Löbl Mór-ny.), 4 sztl. lev.+ 36 t. (feliratos hártyapapírral védett fényképek). A borító Gara Arnold munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, egy hiányzó képtáblával, a címlapon ceruzás bejegyzésekkel, néhány hártyapapíron ceruzával rajzolt portrékkal.
19981.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Keserű Katalin: Orlai Petrics Soma. 1984, Bp., Képzőművészeti Kiadó, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
19982.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF