Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 443
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3054232
19971
457
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, antikvitások és bútorok témában, 2022, sh. 3054228
19972
457
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, kitüntetések témában, 2018
3054224
19973
457
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, pénzek és medálok témában, 2023
3054219
19974
457
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus,jugendstil témában, 2019 3054203
19975
457
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, olajfestmények és akvarellek témában, 2019
2653131
19976
457
Books: Architecture, Art
Nádor Judit: A csillagok tükre. Bp., 2002, Pirospont. Gazdag képanyaggal, Nádor Judit szitanyomatainak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2452450
19977
457
Books: Architecture, Art
Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, jó állapotban. 3054314
19978
457
Books: Architecture, Art
Bodnár Éva: Markó. Id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés illusztrált papír védőborítóval.
3054312
19979
457
Books: Architecture, Art
Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 106 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. 3054311
19980
457
Books: Architecture, Art
Bernáth Mária: Szinyei Merse Pál. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval..
3055875
19981
457
Books: Architecture, Art
Székely Aladár: Írók és művészek. - - fényképei. Ady Endre és Ignotus előszavával. Első sorozat. (Unicus). (Bp., 1915, "Jókai" és Löbl Mór-ny.), 4 sztl. lev.+ 36 t. (feliratos hártyapapírral védett fényképek). A borító Gara Arnold munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, egy hiányzó képtáblával, a címlapon ceruzás bejegyzésekkel, néhány hártyapapíron ceruzával rajzolt portrékkal.
3054305
19982
457
Books: Architecture, Art
Keserű Katalin: Orlai Petrics Soma. 1984, Bp., Képzőművészeti Kiadó, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF