Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

19959.

Rufpreis:
1 200 HUF

19960.

Rufpreis:
1 200 HUF

19961.

Rufpreis:
2 800 HUF

Heinz Lüdecke: Lucas Cranach. Der Künstler und seine Zeit. Berlin, 1953, Henschelverlag. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, gerince ragasztott
19962.

Rufpreis:
1 000 HUF

19963.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Oláh Andor: ,,Fűbe fába az orvosság!" (Békés megyei népi orvoslás). I.-II. kötet. (Egybekötve) I. kötet: A Mirigy hét lánya, hét fia és hetvenhét unokája. (A népi orvoslás értelmezése, jellemzése). II. kötet: Adat-tár. (Békéscsaba, 1983. Békés megyei Tanács V. B. - Szegedi ny.). 195 p., 290+(2) p.+15 sztl. lev.(46 t) Megjelent 2000 példányban! Kiadói, keménytáblás, illusztrált papírkötésben, eredeti, illusztrált papírborítóval apró szakadással. DEDIKÁLT példány
19964.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadó papír védőborítóban.
19965.

Rufpreis:
1 600 HUF

Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. 1844-1900. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói enyhén sérült papír védőborítóban.
19966.

Rufpreis:
1 000 HUF

Piotr Skubiszewski: Rzeźba nagrobna Wita Stwosza. Warszawa, 1957, Wydawnictwo PIW. Egészoldalas képekkel illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel, kissé sérült kiadó papír védőborítóban, kartontokban.
19967.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az én múzeumom c. művészeti sorozat 15 kötete. Szerk.: Zádor Anna. Bp., (cca 1965-1975), Képzőművészeti Alap. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban, képmellékletekkel (a mellékletek hiánytalansága nem ellenőrzött).
19968.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dorotheum árverési katalógus, üveg és porcelán témában, 2019
19969.

Rufpreis:
1 800 HUF
11

Dorotheum árverési katalógus, nyomtatványok témában, 2020
19970.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF