Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 443
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444345
19983
457
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2454333
19984
457
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon és zsinórfűzött kötéssel. Címlap foltos
1562423
19985
457
Books: Architecture, Art
Lélek és Forma. Magyar művészet 1896-1914. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. 3054321
19986
457
Books: Architecture, Art
Kontha Sándor: Beck Ö. Fülöp. 1980, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés. 3054319
19987
457
Books: Architecture, Art
Pátzay Pál: Kerényi Jenő. 1976, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés.
3054317
19988
457
Books: Architecture, Art
Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 3054315
19989
457
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
3054332
19990
457
Books: Architecture, Art
Henszlmann Lilla: Strobl Alajos. Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1955., Képzőművészeti Alap. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült. 3054329
19991
457
Books: Architecture, Art
Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp.,1976,Corvina. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 3054327
19992
457
Books: Architecture, Art
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1976, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 3054325
19993
457
Books: Architecture, Art
Dr. Szíj Rezső: Ruttka Ferenc. 1992, Pátria, kopott kiadói papírkötés.
3057362
19994
457
Books: Architecture, Art
Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF