Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19983.

Rufpreis:
1 000 HUF

19984.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lélek és Forma. Magyar művészet 1896-1914. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal.
19985.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kontha Sándor: Beck Ö. Fülöp. 1980, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés.
19986.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pátzay Pál: Kerényi Jenő. 1976, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés.
19987.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
19988.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
19989.

Rufpreis:
1 200 HUF

Henszlmann Lilla: Strobl Alajos. Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1955., Képzőművészeti Alap. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült.
19990.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp.,1976,Corvina. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
19991.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1976, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19992.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Dr. Szíj Rezső: Ruttka Ferenc. 1992, Pátria, kopott kiadói papírkötés.
19993.

Rufpreis:
1 200 HUF

Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
19994.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF