Sarre, Friedrich: Die Kunst des alten Persien. Die Kunst des Ostens Band V. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
12 db képzőművészeti katalógus és prospektus: Meo Krém (Bak Imre, Keserü Ilona, Nádler István stb. képeinek reprodukcióival), No. 1 csoport kiállítása az Állatkertben, Oskar Kokoschka, Koncz András (1986), Ferenczfy-Kovács Attila (3 db), stb. Részben kissé sérült.
Az érett reneszánsz. A művészet története. Fordította Bárdosi Vilmosné Horányi Krisztina. Bp.,1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dobány Sándor, Pinczehelyi Sándor (szerk.): Dobány Sándor kermaikus - ceramist. Pécs, 2015, Dobány Sándor. 167 p. Magyar és angol nyelven. Megjelent 500 pédányban. Színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói kartonált papírkötés.
János Fajó: Plane Painting. Bp., 1999, Pesti Műhely/Folpress. 72 p. Angol nyelven. Megjeleent 300 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kassák Lajos, Moholy-Nagy László, Fajó János alkotásainak reprodukcióival illusztrálva, borítón apró kopásnyomokkal.
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Hiánytalan. Kissé szakadt, foltos kiadói papírmappában.
Fürjesi Csaba. Szerk.: Turcsányi Margit. Veszprém-Budapest, 2009., Magyar Képek Kiadói Kft. Magyar Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.