Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 443

19911.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

René Huyghe: Gaugin. Naefels, 1998, Bonfini Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19912.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szörtsey Gábor 1951-2004. Szerk.: Ágoston Vilmos. Kiállítási katalógus. Bp., 2008., Budapest Kiállítóterem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19913.

Rufpreis:
1 600 HUF

Koós Judith: Finlandia. Bp., 2001, Helikon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19914.

Rufpreis:
1 000 HUF

12 db képzőművészeti katalógus és prospektus: Meo Krém (Bak Imre, Keserü Ilona, Nádler István stb. képeinek reprodukcióival), No. 1 csoport kiállítása az Állatkertben, Oskar Kokoschka, Koncz András (1986), Ferenczfy-Kovács Attila (3 db), stb. Részben kissé sérült.
19915.

Rufpreis:
2 800 HUF

Az érett reneszánsz. A művészet története. Fordította Bárdosi Vilmosné Horányi Krisztina. Bp.,1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
19916.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alpár Ágnes: A Cabaret. A Fővárosi Kabarék műsora 1901-1944. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
19917.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dobány Sándor, Pinczehelyi Sándor (szerk.): Dobány Sándor kermaikus - ceramist. Pécs, 2015, Dobány Sándor. 167 p. Magyar és angol nyelven. Megjelent 500 pédányban. Színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói kartonált papírkötés.
19918.

Rufpreis:
1 000 HUF

János Fajó: Plane Painting. Bp., 1999, Pesti Műhely/Folpress. 72 p. Angol nyelven. Megjeleent 300 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kassák Lajos, Moholy-Nagy László, Fajó János alkotásainak reprodukcióival illusztrálva, borítón apró kopásnyomokkal.
19919.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Hiánytalan. Kissé szakadt, foltos kiadói papírmappában.
19920.

Rufpreis:
2 000 HUF

19921.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt írta: Németh Lajos. Bp., 1980, Corvina. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, kijáró lapokkal, a gerincen kis szakadással.
19922.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF