Bierbauer Virgil: A magyar építészet története. A Magyar Szemle könyvei XIII. Bp., 1937, Magyar Szemle Társaság. 54 képmelléklettel. Kiadói papírkötés, hiányzó illusztrált borítékkal, a gerincen kis szakadással.
Michelangelo. Des Meisters Werke und seine Lebensgeschischte. Hrsg. von Alfred Gemerau. Berlin,én., Wilhelm Borngräber. Német nyelven. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
Budapest Építészeti Nívódíja 2020. Szerk.: Fontana Vera, Bretz Annamária, Csapó Balázs. Bp., 2020, Budapesti Építészeti Kamara. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2002 Aica - Füzetek I. Fejezetek a magyar művészetkritikából. Szerk.: Andrási Gábor, Tatai Erzsébet, Zwickl András. Bp.,2002,Műkritikusok Nemzetközi Szövetsége Magyar Tagozata. Kiadói papírkötés.
Juhász R. József: Szedd szét! A szerző, Juhász R. József (1963-) költő, multimédiás művész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Dunaszerdahely, 2008., Nap. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.