Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 274

Georg Himmelheber: Biedermeier bútorok. Ford.: Kertész Judit. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban.
16669.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16670.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bernáth Mária 2 kötete: Munch 1863-1944; Klimt. A Művészet Kiskönyvtára. Bp., 1966-1972, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, az egyik borító kissé sérült.
16671.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fred Ritchin: In Our Own Image. The Coming Revolution in Photography. Writers and artists on photography. New York, 1990, Aperture. Kiadói papírkötés. Lugosi Lugo László (1953-2021) részére szóló ajándékozási sorokkal.
16672.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bundev-Todorov Ilona: Ivan Meštrović. 1883-1962. Bp., 1993, Gondolat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16673.

Rufpreis:
1 800 HUF

Richard H. Kastner: A bécsi császári palota. Die Hofburg in Wien. Bécs, 1989, Bécsi várkapitányság (Burghauptmannschaft in Wien), 55 p. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva, a végén kihajtható alaprajzzal/térképpel. Négy nyelven (magyar, német, francia, spanyol). Kiadói tűzött papírkötés.
16674.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák. Építészeti hagyományok. Bp., 1980, Corvina. Második, átdolgozott kiadás. D. Kerekes Emőke rajzaival és Dobos Lajos fotóival. Kiadói kartonált papírkötés.
16675.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nékám Lívia: Meisseni porcelán a budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
16676.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovalovszky Márta: Don Giovanni. Kalandozás a magyar művészet félmúltjában. Bp., 1999., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal, közte Deim Pál, Bak Imre, Keserü Ilona, Kokas Ignác, Ország Lili, Schaár Erzsébet, Maurer Dóra, Hencze Tamás, Nádler István, Hajas Tibor, fe Lugossy László, ef Zámbó István, Bak Imre, Wahorn András, El Kazovszkij, Kőnig Frigyes és mások munkáinak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés
16677.

Rufpreis:
1 600 HUF

Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I. Bp., 1981, Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban.
16678.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerő László: Az építészeti stílusok. "Ismerjük meg..." sorozat. Bp., 1964, Gondolat. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban
16679.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db Halápy Jánosról szóló könyv: Bodnár Éva: Halápy János. A Művészet Kiskönyvtára. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. + Halápy Jánosné: Halápy János. Életünkről, kortársakról. Bp., 1987, szerzői kiadás (Révai-ny.) Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16680.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF