Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999-2001, Enciklopédia. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet gerincén kis kopásnyommal, de alapvetően szép állapotban.
Charles Holme: The Royal Academy from Reynolds to Millais. London, 1904., 'The Studio.' Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal, facsimilékkel illusztrált. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.
Ulrike Laule - Uwe Geese: Romanesque. Berlin, 2002, Feierabend. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Keith Sparrow: Mega Manga. A mangarajzolás kézikönyve. Ford.: Vékony Borbála. Bp., 2008, Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
A második nyilvánosság. XX. századi magyar művészet. Összeáll.: Hans Knoll. Szerk.: Jolsvai Júlia. Művészeti Világ. Bp.,2002,Enciklopédia. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.