Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 274

August Kotzsch 1836-1910 Photograph in Loschwitz bei Dresden. Dresden, 1986. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval, karton tékában.
16597.

Rufpreis:
6 000 HUF

Műanyag / Plastic. Kiállítási katalógus. Szerk.: Fejős Zoltán, Frazon Zsófia. Bp., 2007, Néprajzi Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16598.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999-2001, Enciklopédia. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet gerincén kis kopásnyommal, de alapvetően szép állapotban.
16599.

Rufpreis:
6 000 HUF

16600.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Wehner Tibor: Szárnyas idő. Drégely László művészete. 2007, Glória. Kiadói kartonált kötés, kisebb sérülésekkel.
16601.

Rufpreis:
4 000 HUF

Charles Holme: The Royal Academy from Reynolds to Millais. London, 1904., 'The Studio.' Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal, facsimilékkel illusztrált. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.
16602.

Rufpreis:
2 800 HUF

16603.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Brassai: The secret of Paris of the 30's. Thames and Hudson. 2001. Kiadói papírkötésben
16604.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hájek - Forman: Harunobu und die Künstler seiner Zeit. Prága, 1957, Artia. Egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kiadói (bambuszpálcával zárt) egészvászon dísztokban.
16605.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szecesszió 1900 1-2. Kiállítás az Iparművészeti Múzeum gyűjteményéből. Kép és szövegkötet. Bp., 1996. Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
16606.

Rufpreis:
5 000 HUF

Keith Sparrow: Mega Manga. A mangarajzolás kézikönyve. Ford.: Vékony Borbála. Bp., 2008, Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
16607.

Rufpreis:
5 000 HUF

A második nyilvánosság. XX. századi magyar művészet. Összeáll.: Hans Knoll. Szerk.: Jolsvai Júlia. Művészeti Világ. Bp.,2002,Enciklopédia. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16608.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF