Megújulás & Renouveaux. A Muráthy-Teleki-Palota és Crédit Lyonnais történetének összefonódása. Bp., 2003., Crédit Lyonnais Bank Magyarország Rt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói kopottas egy helyen szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. hn., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.