Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 274

16849.

Rufpreis:
800 HUF

Prestel Atlas. Bildende Kunst. Hrsg. von Stefanie Penck. München,2002,Prestel. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16850.

Rufpreis:
1 000 HUF

Évek, művek, alkotók. Ybl Miklós - díjasok és művek 1953-1994. Bp., 1995, Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16851.

Rufpreis:
800 HUF

Megújulás & Renouveaux. A Muráthy-Teleki-Palota és Crédit Lyonnais történetének összefonódása. Bp., 2003., Crédit Lyonnais Bank Magyarország Rt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16852.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db művészeti könyv: Lázár András: Csillagmélység. Bp., 2003, Dürer Nyomda Kft. + Szerk.: Éri István. Egry József Emlékmúzeum, Badacsony + Művészpénz, Nádor Galéria. Bp., 2004-2005 Belvárosi Művészek Társasága.
17020.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói kopottas egy helyen szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
17025.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. hn., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói  kopottas papír védőborító.
17028.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
17056.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Nagy Sándor - Dombó. Újvidék, Forum Könyvkiadó, 1974. Kiadói kartonált papírkötés.
17065.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

17068.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF