Záborszky Gábor kiállítása. Budapest Fővárosi Képtár / Kiscelli Múzeum / Templomtér. Bp., 1998., Kiscelli Múzeum. Kiadói haránt-alakú papírkötés, kissé kopott borítóval, javított kötéssel, 29x42 cm
A klasszikus ókor. A művészet története. Szerk.: Petz György. Bp., 2000., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., 1973, Corvina. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói sérült papír védőborítóban, volt könyvtári példány, hullámos lapélekkel.
2010 Magyar Képzőművészeti Egyetem Diplomakatalógus. Hungarian University of Fine Arts. Diploma Cataloge 2010. Szerk.: Forian Szabó Noémi. Bp., 2010., Magyar Képzőművészeti Egyetem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Nemzetközi Acélszobrász Alkotótelep és Szimpozion Dunaújváros 1974 - 1993. International Steel Sculptor Workshop and Symposium Dunaújváros. 1974 - 1993. Szerk.: Klein András Miklós. Dunaújváros, 1996., Dunaferr-Art. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Európa szövete. Egy tizennyolcadik századi Brüsszeli kárpit kortárs parafrázisai. Szerk.: Hegyi Ibolya, Schulcz Katalin. Bp., 2011., Iparművészeti Múzeum - Dobrányi Ildikó Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.