Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 274

Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, az egészvászon borító hátán papírnyomokkal.
16741.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csák Máté: Az építészet lényege. Bp., 2011, Körmendi. Egyetlen kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, a címlapon tollrajzzal.
16742.

Rufpreis:
1 600 HUF

16743.

Rufpreis:
1 200 HUF

16744.

Rufpreis:
1 200 HUF

Barcsay Jenő: Anatomy for the artist. London, 1976., Octopus. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16745.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jane McIntosh: Kincsvadászok. A világ legértékesebb kincsei - Eltűntek és megkerültek. Ford.: Buda Júlia. Bp., 2002, Glória. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16746.

Rufpreis:
2 800 HUF

Caring for Photographs. Display-Storage-Restoration. Life Library of Photography. H.n., 1972, Time Inc. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé kopott gerinccel.
16747.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Győrhöz kapcsolódó könyv: Fényírók vagyunk - 50 éves a Győri Fotóklub Egyesület. Győr, 2008, Győri Fotóklub Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Almási Tibor: A győri Képző- és Iparművészeti Társulat 1919-1944. Győr, 1999, Xantus János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16748.

Rufpreis:
2 000 HUF

1927 Magyar Iparművészet XXX. évf. 5-6. sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Kiadja az Orsz. Magy. Iparművészeti Társulat. Bp., 1927, Székesfőváros Házinyomdája. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
16749.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db művészeti könyv: Banner Zoltán: Bordi András; Murádin Jenő: A Ferenczy művészcsalád Erdélyben; Ferencz Zsuzsanna: Molnár József. Bukarest, 1978-1982, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, vegyes állapotban.
16750.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christa Bartesch - Hajógyári sziget. Bp., 1998, Fox Kft. Szelényi László és Wolfgang Bartesch fotóival illusztrálva. Német és angol nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés. Christa Bartesch festőművész, az art quarter budapest alapítója által DEDIKÁLT.
16751.

Rufpreis:
2 000 HUF

Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16752.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF