Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 274

4 db Kós Károly illusztrációkat tartalmazó könyv: Kós Károly Erdély. Szépmíves céh, Benkő Samu: Beszélgetések Kós Károlyról. Nyírő József: Sibói bölény 1-2. Athenaeum
16753.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Van Gogh Face to Face. The Portraits. London, 2000, Thames & Hudson. Gazdag képanyaggal, Vincent van Gogh festményeinek reprodukcióival illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
16754.

Rufpreis:
1 000 HUF

16755.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrálva. Magyar, olasz, román és német nyelven. Kiadói nagyalakú papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, 43,5x33,5 cm.
16756.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fehérvári kiállítások 1963-1993.Szerk.: Fülöp Gyula. Székesfehérvár, 1994., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón és az utolsó pár lapon gyűrődésnyommal.
16757.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magdalena Abakanowicz. Bp., 1988., Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16758.

Rufpreis:
1 800 HUF

16759.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fiziker Róbert: A legendás borostyánszoba. Bp., 2003, Kortina. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16760.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pablo Picasso. A gyermekkortól a kubizmusig 1881-1914. Szerk.: Nagy Mézes Rita. Bp., 2005, Ventus Libro. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16761.

Rufpreis:
1 000 HUF

Martyn Ferenc ötven rajza. Martyn Ferenc rajzaival, Láncz Sándor szövegével. Bp., 1984, Corvina, 8 p.+25 (kétoldalas képtáblák.) t. Kiadói papírkötés.
16762.

Rufpreis:
1 000 HUF

16763.

Rufpreis:
1 400 HUF

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel gazdagon illusztrált. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó kissé kopott félvászon-kötés.
16764.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF