Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 274

1927 Képzőművészet. Művészeti folyóirat. 1927. augusztus. I. évfolyam. 1. szám. Szerk. Gyöngyösi Nándor. A belső címlapon Horthy Miklóssal. A borítón kis szakadással.
16705.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Gömör Béla: Kis fotótéka. Portrék egy gyűjteményből. Bp., 2002, GMR Reklámügynökség. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16706.

Rufpreis:
1 200 HUF

Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma,[1904], Kner Izidor, 199+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói, préselt, egészvászon-kötés, Kner-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy lap (21/22) sérült, hiányos.
16707.

Rufpreis:
1 200 HUF

"A nő a művészetben". A 75-ik jubiláris év harmadik kiállítása. Képes tárgymutató. 1936 október-november. Bp., 1936, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, többe közt Márffy Ödön, Glatz Oszkár, Szánthó Mária, Kacziány Aladár, Vastagh György, Lux Elek műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
16708.

Rufpreis:
1 200 HUF

Éber László: Donatello. Művészeti Könyvtár. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (4)+142+(6) p. + X t. (fekete-fehér képtáblák, hártyapapírral). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, sérült, foltos gerinccel, bélyegzőkkel.
16709.

Rufpreis:
1 000 HUF

Galsai Pongrác: Csortos Gyula. Arcok és vallomások. Bp., 1972., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
16710.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga - Wessetzky: Szépművészeti Múzeum Egyiptomi kiállítás vezető. Bp., 1959.
16711.

Rufpreis:
800 HUF

16712.

Rufpreis:
5 000 HUF

Philippe Néagu - Jean-Jacques Poulet-Allamagny: Anthologie d'un patrimoine photographique. 1847-1926. Paris, 1980., Caisse Nationale des Monuments Historiques et des Sites. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16713.

Rufpreis:
2 400 HUF

16714.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16715.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kallus László: Uszkár-díjas lettem. DEDIKÁLT! Bp, (1986), Lapkiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.
16716.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF