Studió '86. A fiatal képzőművészek stúdiójának kiállítása. Szerk.:Udvary Ildikó. Bp.-Miskolc, 1986, BTM-Miskolci Galéria. Benne Bukta Imre, Győrffy Sándor, Kőnig Frigyes, Müller Árpád és mások. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a gerincen sérülés nyommal.
Seemann-Katalog: Farbige Gemäldereproduktionen. Leipzig, 1954, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1965 Erich Hauser (1930-2004.) Stuttgart, Galerie Müller. Német nyelvű kiállítási katalógus. + 1965 William Turnbull. Stuttgart, Galerie Müller. Német nyelvű kiállítási katalógus.
kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
1935 Árverési Közlöny XVI. évf. 1. rendkívüli szám, 1935. február. Szerk.: Kolossyváry Miklós. Bp., 1935., Stádium-ny. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, bejelölésekkel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Bosnyák Sándor (szerk.): A néphagyomány vonzásában. Az Erzsébetvárosi Galéria kiállítássorozatáról. Bp., 1985, Múzsák Közművelődési Kiadó. Többek közt Bak Imre, Keserü Ilona, Korniss Dezső, Martyn Ferenc, Vajda Lajos műveinek fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Kiadói papír kötésben.
Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.