Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 263

Olvashatatlan jelzéssel: Parti erődítmény. Olaj, vászon (foltos), hibás keretben, 28×42 cm
10506.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan (... István) jelzéssel: Zenészek. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben. 25,5x15,5 cm
10507.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 25×35 cm
10508.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portréja,pasztell, papír, lap tetején kisebb szakadással, paszpartuban, datált (1950). 57,5×41,5 cm
10509.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a pusztán. Pasztell, papír, foltos. Üvegezett fa keretben. 48,5x62 cm
10510.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Olvashatatlan jelzéssel: Doboldal fenyőfákkal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 48×37 cm
10511.

Rufpreis:
3 000 HUF

10512.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ruttkay Sándor (1951-): Ketten. Litográfia, merített papír, számozott: III/V, jelzett,12,5x15,5 cm
10513.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton. 26×21 cm
10514.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A figyelő szem. Olaj, karton. 25,5×20,5 cm
10515.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír, lap széle sérült és foltos, 41×58 cm
10516.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 15x25 cm
10517.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF