Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2050936
10506
391
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Parti erődítmény. Olaj, vászon (foltos), hibás keretben, 28×42 cm
2343413
10507
391
Olvashatatlan (... István) jelzéssel: Zenészek. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben. 25,5x15,5 cm
2331553
10508
391
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 25×35 cm 2139648
10509
391
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portréja,pasztell, papír, lap tetején kisebb szakadással, paszpartuban, datált (1950). 57,5×41,5 cm
2288037
10510
391
4800
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a pusztán. Pasztell, papír, foltos. Üvegezett fa keretben. 48,5x62 cm
1535837
10511
391
Olvashatatlan jelzéssel: Doboldal fenyőfákkal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 48×37 cm
1135663
10512
391
2298269
10513
391
Ruttkay Sándor (1951-): Ketten. Litográfia, merített papír, számozott: III/V, jelzett,12,5x15,5 cm
2358249
10514
391
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton. 26×21 cm
2358248
10515
391
Olvashatatlan jelzéssel: A figyelő szem. Olaj, karton. 25,5×20,5 cm 2362607
10516
391
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír, lap széle sérült és foltos, 41×58 cm 2362476
10517
391
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 15x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF