Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 263

Székely jelzéssel: Jelenés. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 71x49 cm
10482.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tanyasi Szűcs jelzéssel: Kisfiú. Vászon, olaj, fa keretben, 50x40 cm
10483.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tardos Krenner V jelzéssel: Jelenet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 48x61,5 cm
10484.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

I. Tolini jelzéssel: Kis csavargó. Vászon, olaj, keret nélkül, sérült, 50x40 cm
10485.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tőzsér 960 jelzéssel: Vágta. Olaj, vászon, dekoratív fa keretben. 70x90 cm
10486.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Turmayer jelzéssel: Napfényes utca. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 15,5x9,5 cm
10487.

Rufpreis:
4 000 HUF

10488.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Vajda Lajos jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, lap szélén kisebb szakadással 42x30 cm
10489.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga F. 1953 jelzéssel: Kettős portré. Olaj, vászon, vászon felső része kissé sérült, 40×30 cm
10490.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vass E jelzéssel: Budai panoráma. Olaj, farost. 68x82 cm
10491.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vaszary J. jelzéssel: Solymászok. Vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva. 18,5x14,5 cm
10492.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vén jelzéssel: Háztetők felett. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 53×45 cm
10493.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF