Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2357576
10482
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Székely jelzéssel: Jelenés. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 71x49 cm 2270696
10483
391
Tanyasi Szűcs jelzéssel: Kisfiú. Vászon, olaj, fa keretben, 50x40 cm
2364342
10484
391
48000
Tardos Krenner V jelzéssel: Jelenet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 48x61,5 cm
2270713
10485
391
I. Tolini jelzéssel: Kis csavargó. Vászon, olaj, keret nélkül, sérült, 50x40 cm 2361402
10486
391
14000
Tőzsér 960 jelzéssel: Vágta. Olaj, vászon, dekoratív fa keretben. 70x90 cm 2356754
10487
391
Turmayer jelzéssel: Napfényes utca. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 15,5x9,5 cm 2163897
10488
391
3800
2358054
10489
391
Vajda Lajos jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, lap szélén kisebb szakadással 42x30 cm 2362542
10490
391
Varga F. 1953 jelzéssel: Kettős portré. Olaj, vászon, vászon felső része kissé sérült, 40×30 cm 2356867
10491
391
Vass E jelzéssel: Budai panoráma. Olaj, farost. 68x82 cm
2356814
10492
391
Vaszary J. jelzéssel: Solymászok. Vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva. 18,5x14,5 cm 2355463
10493
391
15000
Vén jelzéssel: Háztetők felett. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 53×45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF