Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2191405
10494
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vida Z 1942 jelzéssel: Kisfiú portréja. Pasztell, papír. Sérült, üvegezett fa keretben, 42,5×33,5 cm
2239372
10495
391
15000
Visnyai Z jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 59x80 cm 2362665
10496
391
Weith László jelzéssel: Leány fej. Akvarell, papír, fa keretben, 38×26,5 cm
2357863
10497
391
Zemplényi jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, farost. Jobb alsó sarka hiányos. 47,5x16 cm
2273596
10498
391
Olvashatatlan jelzéssel: Wolfgang Amadeus Mozart arcképe. Akvarell miniatúra. Keretben. 4,5x3,5 cm 2302451
10499
391
Olvashatatlan jelzéssel: Budapesti részlet a Szabadság-szoborral és a citadellával. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
2302436
10500
391
Olvashatatlan jelzéssel: Budapesti büfé, 1966. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
2302432
10501
391
Olvashatatlan jelzéssel: Budapesti büfé alakokkal, 1966. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
2302459
10502
391
Olvashatatlan jelzéssel: Városligeti részlet a tóval és a híddal, háttérban a Vajdahunyad várával, 1966. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
2298982
10503
391
Olvashatatlan jelzéssel: Kisfiú kutyával. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 54x42 cm
2338589
10504
391
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. Számozott (139/150). Üvegezett fa keretben, 9,5×14,5 cm
2316714
10505
391
Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente a rizsföldön. Vegyes technika, papír, paszpartuban, 25,5×35,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF