Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356862
10530
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. 37x59 cm
2356863
10531
391
Olvashatatlan jelzéssel: Tobzódás. Olaj, papír. 37x59 cm
1519662
10532
391
5500
2109398
10533
391
9500
2225606
10534
391
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, 27×38,5 cm
2222680
10535
391
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente a folyóparton. Olaj, farost. Fa keretben, 25x35 cm.
2151792
10536
391
Olvashatatlan jelzéssel: Férfii arckép (hátoldalán tanulmányok). Olaj, papír, sérült, 63x48 cm
2197472
10537
391
2364687
10538
391
Azonosítatlan jelzéssel: Harc. Erotikus rézkarc. XX. sz. eleje. 31x34 cm
2358781
10539
391
Azonosítatlan jelzéssel: Kesergő. Olaj, vászon. Jelzett, kis karcokkal. Keretben. 26x21 cm 2341727
10540
391
Jelzés nélkül, 1904-es datálással: Dombos táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 15×11,5 cm
2222975
10541
391
Jelzés nélkül: Erdei út. Lavírozott tus, papír, lap széle sérült, mű ép, 13x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF