Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 263

Pittner jelzéssel: Házak a fák mögött. Kréta, papír, üvegezett fa keretben, 42×29,5 cm
10457.

Rufpreis:
6 000 HUF

J Pollock jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, papír. 39,5x58,5 cm
10458.

Rufpreis:
5 000 HUF
25

J Pollock jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. 39x58,5 cm
10459.

Rufpreis:
5 000 HUF

Poll H jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 44x33,5 cm
10460.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pólya Tibor jelzéssel: Férfi portré Vegyes technika, papír Üvegezett keretben 10x11 cm
10461.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pordác (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton. Jobb alsó sarka kissé sérült. Fa keretben. 52,5x65 cm
10462.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pór jelzéssel: Táj. Olaj, papír. Paszpartuban. 9,5x22,5 cm
10463.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pór jelzéssel, 2 db mű: Női portrék. Ceruza, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, 30x31 és 48x24,5 cm
10464.

Rufpreis:
2 000 HUF

Püspöky M jelzéssel: Tóparti gólyák. Olaj, karton, fa keretben, 25×35,5 cm
10465.

Rufpreis:
3 000 HUF

Román jelzéssel: Virág csendélet. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 50x40 cm
10466.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rózsa Irén jelzéssel: Távol-keleti csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 42,5×30,5 cm
10467.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Scheiber H jelzéssel: Női portré. Akvarell, kréta, papír. Fa keretben.47x32 cm
10468.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF