Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2325906
10445
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Molnár C. Pál (1894-1981): Szerzetesek. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, kartonra ragasztva, 6,5×12,5 cm 2362639
10446
391
MT jelzéssel: Két alak. Vegyes technika, falemez, sérült, 32,5×42,5 cm
2365526
10447
391
MT jelzéssel: Madarak. Pasztell, papír, 70x50 cm
2357581
10448
391
Munkácsy jelzéssel: Arcok. Ceruza, karton, 37,5x27,5 cm 2362484
10449
391
15000
Nagy Sándor Zoltánné Teri jelzéssel: Havas táj. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült fa keretben. 30,5x81 cm
2319930
10450
391
Négely R jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült, javított. 48x68 cm 2363405
10451
391
Németh I jelzéssel: Csendlket gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Fa keretben. 44,5x59,5 cm
2364136
10452
391
Neogrády A jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, vászon. 40x55 cm 2359648
10453
391
Ntu jelzéssel: Színek kavalkádja. Olaj, vászon. Jelzett. 40×40 cm
2362392
10454
391
Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm
2357611
10455
391
L. de Paál jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, javított. 30×40 cm. 2358848
10456
391
Patkó jelzéssel, 2 db mű: Arckép és ülő akt. Ceruza és kréta, papír, lapszéli szakadásokkal, 46x30,5 cm és 18x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF