Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 263

Molnár C. Pál (1894-1981): Szerzetesek. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, kartonra ragasztva, 6,5×12,5 cm
10445.

Rufpreis:
4 000 HUF

MT jelzéssel: Két alak. Vegyes technika, falemez, sérült, 32,5×42,5 cm
10446.

Rufpreis:
3 000 HUF

MT jelzéssel: Madarak. Pasztell, papír, 70x50 cm
10447.

Rufpreis:
4 000 HUF

Munkácsy jelzéssel: Arcok. Ceruza, karton, 37,5x27,5 cm
10448.

Rufpreis:
8 000 HUF
23

Nagy Sándor Zoltánné Teri jelzéssel: Havas táj. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült fa keretben. 30,5x81 cm
10449.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Négely R jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült, javított. 48x68 cm
10450.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Németh I jelzéssel: Csendlket gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Fa keretben. 44,5x59,5 cm
10451.

Rufpreis:
12 000 HUF

Neogrády A jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, vászon. 40x55 cm
10452.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ntu jelzéssel: Színek kavalkádja. Olaj, vászon. Jelzett. 40×40 cm
10453.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm
10454.

Rufpreis:
6 000 HUF

L. de Paál jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, javított. 30×40 cm.
10455.

Rufpreis:
12 000 HUF

Patkó jelzéssel, 2 db mű: Arckép és ülő akt. Ceruza és kréta, papír, lapszéli szakadásokkal, 46x30,5 cm és 18x23 cm
10456.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF