Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 263

Jelzés nélkül: Szántás. Olaj, fa. 13x20 cm
10542.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Emlékek. Rézkarc, papír. 16x17 cm
10543.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Nagytétényi részlet. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
10544.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Margitszigeti részlet a zenélő kúttal. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
10545.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm
10546.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jelzés nélkül: Tengerpart rommal. Olaj, fa. Sérült fa keretben. 17×26 cm
10547.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jelzés nélkül: Kikötői látkép. Kréta, papír. Felső részében kissé foltos. 50x95 cm
10548.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Falusi udvar. Olaj, vászon, kartonon, 26,5x34 cm
10549.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Rákosi Mátyás portréja. Olaj, papír, kartonra kasírozva.Alsó fele hullámos, hátoldalán ázásfolttal, 70×80 cm
10550.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Erdőbelső. Tempera, papír, lap széle kissé sérült. 27×22 cm
10551.

Rufpreis:
1 000 HUF

10552.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Jelzés nélkül: Emberek a folyónál. Színezett rézkarc, papír, körbevágva, kartonra kasírozva. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 28x38 cm
10553.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF