Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2297503
10542
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Szántás. Olaj, fa. 13x20 cm
2364621
10543
391
Jelzés nélkül: Emlékek. Rézkarc, papír. 16x17 cm
2302473
10544
391
Olvashatatlan jelzéssel: Nagytétényi részlet. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
2302469
10545
391
Jelzés nélkül: Margitszigeti részlet a zenélő kúttal. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
2263044
10546
391
4800
Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm
2263067
10547
391
4800
Jelzés nélkül: Tengerpart rommal. Olaj, fa. Sérült fa keretben. 17×26 cm 2298963
10548
391
Jelzés nélkül: Kikötői látkép. Kréta, papír. Felső részében kissé foltos. 50x95 cm
2134670
10549
391
Jelzés nélkül: Falusi udvar. Olaj, vászon, kartonon, 26,5x34 cm
2322295
10550
391
Jelzés nélkül: Rákosi Mátyás portréja. Olaj, papír, kartonra kasírozva.Alsó fele hullámos, hátoldalán ázásfolttal, 70×80 cm
2316584
10551
391
Jelzés nélkül: Erdőbelső. Tempera, papír, lap széle kissé sérült. 27×22 cm
2267958
10552
391
85000
2331575
10553
391
Jelzés nélkül: Emberek a folyónál. Színezett rézkarc, papír, körbevágva, kartonra kasírozva. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 28x38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF