Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2361040
10579
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Vásár. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 60x78 cm 2358059
10580
391
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 20x26 cm 2356927
10581
391
Jelzés nélkül: Felvidéki szentkép. Olaj, üveg, fa keretben, 39×29 cm 2304009
10582
391
Jelzés nélkül: Őszi erdő. Olaj, karton. 26x40,5 cm
2222756
10583
391
Jelzés nélkül: Távolban a tanya. Olaj, farost. 60x80 cm.
2198062
10584
391
Jelzés nélkül: Fotelben pihenő. Olaj, farost, 59,5×50 cm
2124156
10585
391
11000
2163926
10586
391
Jelzés nélkül: Álló akt. Kréta, papír, 60,5x35 cm 2258315
10587
391
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és almával. Akvarell, papír, paszpartuban, 24×31,5 cm
2259333
10588
391
4600
Jelzés nélkül: Az ördögi kísértés. Vegyes technika, kollázs, papír. 27x5x22 cm
2197769
10589
391
3200
2219744
10590
391
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF