Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2364171
10397
391
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gruber Béla jelzéssel: Alak. Olaj, vászon. Üvegezett fa keretben. 38,5x29 cm 2357543
10398
391
Gruber B jelzéssel: Ház. Akvarell, papír. Fa keretben. 29,5x43,5 cm
2357858
10399
391
Gulácsy jelzéssel: Alakok. Tus, papír. Lap szélén apró szakadásokkal. 21x30 cm 2356858
10400
391
Gulácsy jelzéssel: Sétáló pár. Ceruza, kréta, akvarell, karton. 29x39 cm 2355869
10401
391
30000
GYA jelzéssel, 2 db mű: Dzsúdósok (cselgáncsozók). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben, 45×32,5 és 42x29,5 cm. Utóbbi kissé foltos.
2258507
10402
391
Gyémánt jelzéssel: Kompzició, olaj, farost, festékhibákkal 100×70 cm
2316741
10403
391
Gyurkovics jelzéssel: Táj. Olaj, papír, lap teteje kartonra ragasztva. 27×39,5 cm
2316740
10404
391
Gyurkovics jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, papír, lap teteje kartonra ragasztva. 26,5×39,5 cm
2364214
10405
391
S. Hajós (?) B. jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, karton. Üvegezett fa keretben. 30x23 cm
2222751
10406
391
Hankó L. jelzéssel: Sirályok a tengerparton. Olaj, farost. 35x80 cm.
2221574
10407
391
Hankó L. jelzéssel: Szerelmespár a tájban. Olaj, farost, 60x80 cm
2221576
10408
391
Hankó L. jelzéssel: A varázsló és a sas. Olaj, farost, 60x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF