Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2358153
10385
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Farkasházy jelzéssel: Színes kép. Akvarell, papír, 13x23 cm
2253661
10386
391
Fazekas jelzéssel: Mindhalálig Rock&Roll. Olaj, vászon. 30,5x45 cm
2253689
10387
391
Fazekas jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon. 30x37 cm
2253662
10388
391
3800
Fazekas jelzéssel: A lakatlan sziget. Olaj, vászon,. 30x37 cm
2263041
10389
391
4800
Fehérváry jelzéssel: Csónakázó. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 25×32,5 cm
2364577
10390
391
Gaál jelzéssel: Munkásfej 1915. akvarell, papír. Üvegezett keretben. 11x15 cm
2362474
10391
391
G. Viktor jelzéssel: Havas táj. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 15x23 cm 2357541
10392
391
14000
Gedő jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, farost. Fa keretben. 59,5x78 cm
2361391
10393
391
Góg József jelzéssel: Szarvas erdei tisztáson. Olaj, vászon, fa keretben. 70x110 cm
2222677
10394
391
4800
2367658
10395
391
Grosmick jelzéssel: Tengerpart. Akvarell, papír. 17x24 cm
2365336
10396
391
11000
Gruber 958 jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 13×17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF