Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 263

Farkasházy jelzéssel: Színes kép. Akvarell, papír, 13x23 cm
10385.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fazekas jelzéssel: Mindhalálig Rock&Roll. Olaj, vászon. 30,5x45 cm
10386.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fazekas jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon. 30x37 cm
10387.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fazekas jelzéssel: A lakatlan sziget. Olaj, vászon,. 30x37 cm
10388.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Fehérváry jelzéssel: Csónakázó. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 25×32,5 cm
10389.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gaál jelzéssel: Munkásfej 1915. akvarell, papír. Üvegezett keretben. 11x15 cm
10390.

Rufpreis:
5 000 HUF

G. Viktor jelzéssel: Havas táj. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 15x23 cm
10391.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gedő jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, farost. Fa keretben. 59,5x78 cm
10392.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Góg József jelzéssel: Szarvas erdei tisztáson. Olaj, vászon, fa keretben. 70x110 cm
10393.

Rufpreis:
8 000 HUF

10394.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Grosmick jelzéssel: Tengerpart. Akvarell, papír. 17x24 cm
10395.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gruber 958 jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 13×17,5 cm
10396.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF