Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2364168
10373
391
17000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
B.S. jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Olaj, karton. Fa keretben. 23x30,5 cm
2193361
10374
391
Brach (?) '90 jelzéssel: Csontváry magányos cédrusa. Olaj, farost, 55,5x39,5 cm
2299022
10375
391
6500
Budaváry jelzéssel: Piknik. Olaj, vászon, kissé sérült. 69,5x110 cm 2298281
10376
391
Csaba (Ásztai Csaba?) jelzéssel: Az örökös, 1987. Különleges nyomat, papír, művészpéldány E.A. jelzéssel. Sarkaiban sérült és hiányos, lap alján kisebb szakadással. 39,5x59,5 cm
2336043
10377
391
Csapó Balatongyörök jelzéssel: Virágos udvar. Akvarell, papír, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. 26x34 cm 2364153
10378
391
Csikós jelzéssel: Megpihenés. Litográfia, papír, Jelzett,. szélén, képet alig érintő hajtásnyommal. 22x15 cm 2365541
10379
391
22000
Csontváry jelzéssel: Holtak szigete. Olaj, vászon, sérült. 60x80 cm 2358195
10380
391
Czóbel jelzéssel: Női akt. Szén, papír, sérült, feltekerve, 70x50 cm 2356761
10381
391
Czóbel jelzéssel: Portré. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 40x40 cm
2358044
10382
391
Domanovszky jelzéssel: Női arckép. Ceruza, papír, lap szélén apró szakadásokkal 29,5x21 cm
2362617
10383
391
Egry József jelzéssel: Alak a vízparton. Pasztell, papír, 35×48,5 cm 1124277
10384
391
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF