Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2365535
10361
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
AR (?) 66 jelzéssel: Kikötő vitorlásokkal. Olaj, vászon, 37x75,5 cm
2357752
10362
391
Bálint jelzéssel: Motívumok. Vegyes technika, kollázs, papír, 35,5x71 cm
2357609
10363
391
Bálint jelzéssel: Alak. Olaj, farost, sérült. 34,5×25 cm.
2261069
10364
391
2356616
10365
391
Barcsay jelzéssel: A három grácia. Olaj, papír. 48,5x35,5 cm 2356626
10366
391
Barcsay jelzéssel: Társaság. Olaj, farost. 50x60 cm 2356628
10367
391
Barcsay jelzéssel: Alakok. Olaj, farost. 50x60 cm 2364304
10368
391
Batta jelzéssel: Erdei út. Olaj, farost. Üvegezett, kopott fa keretben.
2354441
10369
391
Benczúr jelzéssel: Portré. Szén, papír. Üvegezett keretben. 30,5x23,5 cm 2361085
10370
391
Bod László jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 30x40 cm 2357853
10371
391
Boemm Ritta jelzéssel: Gyerekek. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben. 33x25 cm
2356841
10372
391
4600
Bortnyik jelzéssel: Kompozíció. Filctoll, ceruza, farost. 25,5x39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF