Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2362494
10433
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kurucz jelzéssel: Tanya. Olaj, farost. Fa keretben. 14x50 cm 2341947
10434
391
LA 1916 jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, vászon. 54,5×78 cm
2361311
10435
391
Lánczos jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 54,5x42,5 cm 2214563
10436
391
Littkei jelzéssel: Tájkép. Pasztell, farost, keret nélkül, 28,5x30 cm
2356601
10437
391
MCP jelzéssel: Támaszkodó hölgy. Szén, papír. 29,5x40 cm 2364112
10438
391
Mednyánszky jelzéssel. Ülő alakok. Ceruza, karton, sérült, foltos. 27,5x22 cm 2364143
10439
391
28000
Mednyánszky jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon. Javított. 60x80 cm 2358107
10440
391
Mednyánszky jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 20x30,5 cm 2358114
10441
391
Mednyánszky jelzéssel: Katonák. Ceruza, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 18x28,5 cm 2356842
10442
391
4600
Medveczky jelzéssel: Alakok. Ceruza, farost. 49,5x31,5 cm 2343470
10443
391
Mezey (?) Ilona jelzéssel: Faluszéle ősszel. Olaj, vászon, fa keretben. 24x35,5 cm 2231473
10444
391
Mildnel jelzéssel: Mediterrán hangulat. Karton, akvarell, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 43,5x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF