Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2222758
10409
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Hankó jelzéssel: Tanya a folyóparton. Olaj, farost. 60x80 cm. 2277119
10410
391
Hanty jelzéssel: Vadászkutya zsákmánnyal. Vegyes technika, papír, sérült. Dekoratív üvegezett fa keretben, 44x44 cm
2324382
10411
391
HE. jelzéssel: Velence. Olaj, vászon, 40x40 cm 2222436
10412
391
Ilosvai Varga I jelzéssel: Faluszéle. Olaj, vászon, sérült. Fa keretben, 42,5x57 cm
2357534
10413
391
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Javított. Fa keretben. 85x57 cm
2357770
10414
391
Háry jelzéssel: Táj híddal. Olaj, vászon, fa keretben, 40x60 cm
2362447
10415
391
Horváth jelzéssel: Havas táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 34,5x49,5 cm 2358168
10416
391
Jeges E. jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, papír, 32,5x41 cm
2337750
10417
391
Jenei jelzéssel: Múlt. Linómetszet, papír. Paszpartuban. 11x6,5 cm
2364480
10418
391
T. Johnstone jelzéssel: Vitorlások. Olaj, farost, 45,5x55,5 cm 2364484
10419
391
T. Johnstone jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost, 50,5x60,5 cm
2356810
10420
391
Kádár Béla jelzéssel: Portré. Vegyes technika, karton. 26x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF